Realizace obvodové zdi tvárnicemi POROTHERM

Realizace obvodové zdi je základem každé stavby. My se přímo specializujeme na realizaci obvodových zdí tvárnicemi. Při realizaci využíváme přední českou značku tvárnic POROTHERM.

Tvárnice POROTHERM

Tvárnice POROTHERM jsou tvořeny z přírodního materiálu (cihly). Jedná se o broušené cihly různých velikostí.

Používáme je v různých velikostech a různých tloušťkách. Tyto broušené tvárnice používáme jak pro obvodové nosné zdi, tak i pro neobvodové zdi, tedy příčky. Podstatnou a výbornou vlastností tvárnic POROTHERM je výborná tepelná izolace, která zaručuje odolnost vůči mrazům a minimální únik tepla. Na tyto tvárnice používáme zdicí pěnu nebo maltu k tomu určenou.

Výhody tvárnic POROTHERM

Tvárnice POROTHERM vynikají svými výhodami pro stavbu rodinného domu. První výhodou je tepelná úspora, tedy velké finanční úspory v oblasti tepla. Dále jsou tyto tvárnice, které používáme, ekologické (mají menší zatížení na životní prostředí). Tvárnice značky POROTHERM mají také vysokou pevnost a jsou hygienicky nezávadné.

Stavba tvárnicemi POROTHERM je díky přírodnímu materiálu jednoduchá a ekologická. Pracujeme tedy pouze s kvalitním materiálem, jakým ostatně POROTHERM je.