Realizace hrubé stavby rodinných domů

Zabýváme se realizacemi hrubých staveb rodinných domů – od základů až po strop. Práci provádíme důkladně a zodpovědně s četnými zkušenostmi.

Realizace

Hrubou stavbu je nutné provádět s precizností a odpovědností, protože základ každé stavby je nejdůležitější a nejpodstatnější částí celé stavby domu. A proto jsme tu pro Vás my. Realizace hrubé stavby začíná konzultací přímo se zákazníkem.

Postup realizace hrubé stavby 

V první řadě vám vytyčíme plochu rodinného domu na pozemku, kde bude stavba stát. Podstatným bodem jsou výkopové práce, tedy skrývka ornice (nejen u plochy rodinného domu, ale také tam, kde jsou přípojky). Druhým bodem je betonování základu rodinného domu. Dalším bodem, s nutnou přestávkou na schnutí betonu, začínáme stavět obvodové zdi. Dále stavíme také vnitřní zdi – tedy příčky (přesně dle zadaného plánu). Dalším a posledním bodem, který provádíme, je strop. Samozřejmostí je i betonáž věnců a také armování.

Mezi některými fázemi realizace hrubé stavby jsou nutné technologické přestávky (např. z důvodu schnutí betonu). 

Výběr materiálu

Při realizaci každé hrubé stavby dbáme na výběr kvalitního a odolného materiálu. Používáme například pro obvodové zdi tvárnice značky POROTHERM a také značky HELUZ. Dále také používáme pórobetonové tvárnice YTONG či POROFIX.