Půjčení trubkového HAKI lešení

Jestliže se pouštíte do rekonstrukce domu, nebo dokonce zvažujete stavbu nového, jistě se Vám bude hodit lešení. Stará lešení nejsou příliš vhodná – jsou těžká, špatně se přenáší a konstrukce také není nejjednodušší. Naproti tomu moderní lešení jsou vyrobena ze slitin hliníku, které jsou lehké, snadno přenosné a velmi jednoduché na složení. Také splňují náročné bezpečnostní předpisy stanovené Evropskou unií a ČSN 73 81 01. 

HAKI lešení

HAKI lešení je relativně novým a osvědčeným typem lešení. Od kusů z první výroby prošlo mnoha změnami, díky kterým se dostalo na špičku oblíbenosti. Došlo především ke snížení hmotnosti, čímž se usnadnila manipulace a celková stavba konstrukce. Jednotlivé díly se spojují pomocí sloupků, které zabraňují nečekanému vyklouznutí či vysmeknutí. Tím je zajištěna bezpečnost a spolehlivost lešení.

Konstrukce celého lešení je velmi jednoduchá a není třeba používat žádné speciální nářadí – klidně si vystačíte s kladivem a vodováhou. Veškeré typy HAKI lešení jsou certifikovány dle ISO 9001:2008.

Základní dílce HAKI lešení

Lešení je tvořeno několika do sebe zapadajícími částmi. Jedná se o sloupky, příčníky (jednotrubkové, dvoutrubkové), podélníky, zábradlové rámy, zábradlí, závěsné kladky, výstupné žebříky, šroubové nohy, úhlopříčné ztužení, kotvení, zarážkové záchyty a podlahové dílce. Všechny tyto části se dají velmi jednoduše rozebrat a opět složit. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních odolných materiálů, vzdorujících vlivům počasí, změnám teplot i hmotnostnímu namáhání.

Naše nabídka

Na našich stránkách si můžete vybrat z nejrůznějších typů lešení včetně značky, druhu a velikosti dosahu. Krom půjčení zajišťujeme také převoz, montáž a demontáž. Veškeré práce provádí odborně vyškolený personál, který Vám ochotně se vším pomůže i poradí. Jsme přesvědčeni, že budete s naší prací spokojeni. Kromě půjčování a montáže lešení nabízíme i další služby – vše je detailně popsáno na našich webových stránkách. Jistě si z naší nabídky vyberete. Budeme se těšit na případnou spolupráci!