Pronájem rámového lešení včetně dopravy, montáže a demontáže

Zvažujete rekonstrukci domu nebo jste se rozhodli postavit si nový? V tom případě se určitě neobejdete bez použití lešení. Staré typy lešení jsou těžké, špatně se s nimi manipuluje a obtížně se skládají i rozkládají. Navíc málokteré dokážou splnit současné normy a požadavky, které jsou stanoveny v ČSN 73 81 01.

Rámové lešení

Lešení je definováno jako zatímní konstrukce sloužící k bezpečnému provádění stavebních, montážních nebo jiných prací. Tato definice zahrnuje všechny typy lešení. Nejčastěji se používají různé kovové slitinu hliníku – to je dáno výbornými mechanickými vlastnostmi tohoto prvku: hliník je odolný a současně lehký. Protože sám o sobě nemá dostatečnou pevnost, používají se často slitiny s hořčíkem, manganem, železem a jiné, které dodají slitině právě zmiňovanou pevnost, aniž by současně došlo k významnějšímu navýšení hmotnosti.

Naše nabídka

Na našich stránkách si můžete vybrat z několika značek i typů lešení – mezi nejoblíbenější vůbec patří především značka Boss. Jedná se o velmi spolehlivé konstrukce, oblíbené u širokého spektra zákazníků. Nabízíme půjčení dvou typů – první do pracovní výšky 5 m, druhé do pracovní výšky 10 m. Jednotlivé nabídky i s cenou můžete najít u konkrétního odkazu.

Krom samotné půjčky si u nás můžete domluvit i dopravu, montáž či demontáž za skutečně bezkonkurenční ceny – montáž: 25 Kč/m2, demontáž: 25 Kč/m2. Veškeré práce provádí odborně vyškolený personál, který je schopen zodpovědět Vám všechny případné dotazy a nejasnosti, které by se snad mohly vyskytnout. Naši zaměstnanci jsou profesionálové s mnohaletou praxí ve svém oboru.

Na našich stránkách můžete také krom pronájmu lešení najít i mnohé další služby – především práce spojené s fasádami. Jsme si jistí, že si vyberete a budete s našimi službami spokojeni. V případě zájmu neváhejte a kontaktujte nás (veškeré kontaktní informace jsou uvedeny na hlavní straně v pravém horním rohu). Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci!