Montáž stropních betonových prefabrikátů

Potřebujete kvalitní strop? Pak si zvolte stropní betonové prefabrikáty. V našich službách najdete také montáž těchto stropních prefabrikátů. Navrhneme Vám konstrukci stropu dle technologických požadavků. Pokud máte v plánu stavět například bungalov, i na tento typ domu je možné využít montáž stropních betonových prefabrikátů.

Stropní betonové prefabrikáty 

Stropní betonové prefabrikáty jsou založeny na systému vibrolisovaných tvárnic, které jsou ukládány mezi nosníky. Stropní betonové prefabrikáty používáme jak v rodinných domech, tak v bytech. Co řešíme nejdříve, je únosnost stropu. Podle únosnosti stropu dáváme potřebnou výšku tvárnic a vrchní betonové desky.

Výhody stropních betonových prefabrikátů

Stropní betonové prefabrikáty čítají několik výhod a kvůli těmto výhodám tyto prefabrikáty používáme. První výhodou je vysoká únosnost stropních vložek. Druhou výhodou jsou menší nároky na statiku celého domu. Dále se výrazně zkracuje doba stavby stropu právě díky jednoduché montáži. Další výhodou jsou tepelné a izolační vlastnosti, které jsou výborné. V neposlední řadě jsou tyto betonové prefabrikáty odolné požáru.

Pokud si budete přát, můžeme Vám také snížit tloušťku stropu, aniž by se snížila únosnost. V neposlední řadě vám můžeme vytvořit takový systém, jaký si budete přát (různé typy či velikosti vložek).